Tento vak na vodu je navržen tak, aby byla manipulace co nejjednodušší a nejefektivnější. Díky systému Plug-N-Play je možné od vaku odpojit hadičku, vyjmout jej z batohu a snadno doplnit, aniž byste museli znovu provlékat hadičku batohem - a to bez bezpečně bez úniku vody a obav z promočeného batohu. Součástí hydrovaku je i magnetický klip, který lze připevnit na ramenní popruh batohu či běžecké vesty a zajistit hadičku tak, aby byla vždy po ruce a nepřekážela v pohybu. Silikonový náustek je samouzavírací, takže nepropustí ani kapičku vody, dokud jej neskousnete nebo lehce nezmáčknete.
Praktickým detailem je i poutko pro snadný přenos, vodotěsná horní lišta pro možnost snadného a rychlého doplnění vody, ale také pro úžasně jednoduché čištění a následné schnutí. Lišta je opatřena dostatečně širokým okem pro možnost zavěšení prakticky do každého batohu, který má průpravu na hydrovaky. Samozřejmostí je i ryska znázorňující objem a dvě vnitřní výztuhy podporující stabilitu vaku.
Vlastnosti:
- Lehký, odolný a praktický vak na vodu o objemu 2 litry
- Systém Plug-N-Play pro rychlé a snadné doplnění vody
- Samouzavíratelný silikonový náustek
- Pevná vodotěsná lišta pro rychlé doplnění vody a snadné čištění
- Magnetický klip pro uchycení hadičky je součástí balení
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Láhve a hydratace |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.142 kg |
| EAN: | 834456003175 |
| Objem: | 2 l |
| Hmotnost: | 142 g |
| Rozměry: | 37x19,1 cm |
| Výrobní společnost : | Hydrapak, LLC. |
|---|---|
| Adresa : | 667 Thomas L Berkley Way Oakland, CA 94612 |
| E-mail : | info@hydrapak.zendesk.com |
-2.png)