HYDRAPAK SKYFLASK IT SPEED 500 ML
Lehká sbalitelná láhev s izolací
Není nic horšího, než když se chcete osvěžit v průběhu parného letního výběhu, a nemáte nic jiného po ruce než ohřátou vodu. Proto je tu HYDRAPAK SKYFLASK IT SPEED, která je opatřena jedinečnou izolační technologií IsoBound™ a díky ní udrží tekutinu až o 38 % déle v ideální teplotě oproti ostatním lahvím. Dvoustěnná izolace navíc zabraňuje kondenzaci a tím se nerosí a neklouže v ruce.
Šroubovací uzávěr je opatřen praktickým výklopným víkem SpeedFill™, které umožňuje bleskurychlé doplnění vody. Silikonový náustek je samouzavíratelný, stačí jej lehce skousnout nebo stlačit. Láhev je opatřena popruhem s poutkem na palec, lahev je tedy možné bezpečně držet i bez křečovitého úchopu po celou dobu výběhu. Popruh je případně odnímatelný, což se hodí, když chcete lahev vložit do běžecké vesty.
Vlastnosti:
- Izolovaná, ultalehká, sbalitelná láhev na běh i turistiku
- Dvouvrstvá izolovaná konstrukce udržuje až o 38 % déle tekutinu v ideální teplotě oproti běžným lahvím
- Šroubovací uzávěr s výklopným víkem pro snadné a rychlé doplnění vody
- Poutko s polstrováním pro bezpečné uchopení lahve do ruky
- Vhodné do běžeckých vest i batohů
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Láhve a hydratace |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.077 kg |
| EAN: | 834456003809 |
| Hmotnost: | 77 g |
| Objem: | 500 ml |
| Rozměry: | 23x7,9 cm |
| Materiál: | Plast, silikon - BPA FREE |
| Výrobní společnost : | Hydrapak, LLC. |
|---|---|
| Adresa : | 667 Thomas L Berkley Way Oakland, CA 94612 |
| E-mail : | info@hydrapak.zendesk.com |
-2.png)