HYDRAPAK ULTRAFLASK SPEED 500 ML
Ultralehká a sbalitelná láhev na vodu
Ultralehká láhev o objemu 500 ml, kterou ocení každý běžec i turista. Měkký materiál a samotná konstrukce skvěle padne do hrudních kapes na běžeckých vestách, ale i do boční kapes batohů i o menších litráží. Láhev má 3D dno, což zabraňuje kroucení a naopak je tím podpořena stabilita. Veškeré spoje jsou svařovány, což garantuje dlouhou životnost a spolehlivost. Šroubovací uzávěr je opatřen inovativním víkem SpeedFill™, který lze snadno odklopit jedním prstem a jednoduše tak doplnit vodu. Samouzavírací silikonový náustek se otevře pouze při skousnutí či sevření, nehrozí tedy samovolný únik vody.
Vlastnosti:
- Sbalitelná a velmi lehká láhev vhodná do běžeckých vest a batohů
- Svařovaná konstrukce s 3D dnem pro lepší stabilitu a vyšší odolnost
- Odklopný systém pro snadné a rychlé doplnění vody
- Samouzavíratelný silikonový náustek
- Objem 500 ml
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Láhve a hydratace |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.042 kg |
| EAN: | 834456004424 |
| Hmotnost: | 42 g |
| Objem: | 500 ml |
| Rozměr: | 24x5,5 cm |
| Materiál: | Plast, silikon - BPA FREE |
| Výrobní společnost : | Hydrapak, LLC. |
|---|---|
| Adresa : | 667 Thomas L Berkley Way Oakland, CA 94612 |
| E-mail : | info@hydrapak.zendesk.com |
-2.png)