LEKI KHUMBU LITE AS DARK SEA GREEN/BLACK
Pevné teleskopické hole s tlumením nárazů
Lehké, přitom spolehlivé - to jsou turistické hole LEKI KHUMBU LITE AS. Tyto hole vycházejí z vlajkové řady turistických holí KHUMBU, které poskytují bezkonkurenční stabilitu a jistotu i v náročném horském terénu. Verze LITE je odlehčená verze oproti klasickému provedení. Označení AS je označení použité AntiShock technologie DSS (Dynamic Suspension System), která absorbuje otřesy a tím šetří svaly, vazy i klouby na rukou a pažích.
Pohodlná, ergonomická rukojeť AERGON CORTEC zajišťuje jistý a pohodlný úchop, horní část rukojeti je pogumovaná a rozšířená, což je praktické zejména při sestupu. Poutko je možné nastavit dle potřeby. Materiál hole je z odolné slitiny Aluminium HTS 6.5, zámky mají prodloužené objímky z pevného plastu pro maximální odolnost a pevnost hole. Hrot je z tvrdého a odolného karbidu.
Hole LEKI KHUMBU LITE AS jsou spolehlivým parťákem na kratší i velmi dlouhé horské túry, kdy technologie absorbující otřesy oddaluje únavu kloubů a svalů.
Vlastnosti:
- Lehké a pevné teleskopické hole na turistiku
- Pohodlná ergonomická rukojeť vyrobena z kombinace ošetřeného korku, plastů a pogumování
- Technologie DSS nad hrotem hole absorbuje otřesy
- Lehký a odolný materiál Aluminium HTS 6.5
- Zámky s páčkami a prodlouženými objímkami pro vysokou odolnost
- Možnost rozložení od 100 cm do 135 cm
- Průměry segmentů - 16|14|12 mm
- Součástí jsou ochranné talířky
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hole |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| EAN: | 4028173394951 |
| Hmotnost (1/2 pár): | 250 g |
| Nastavitelná délka: | 100-135 cm |
| Délka po složení: | 68 cm |
| Materiál: | Aluminium HTS 6.5 |
| Počet segmentů: | 3 |
| Průměr segmentů: | 16|14|12 mm |
| Výrobní společnost : | LEKI Lenhart GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Karl-Arnold-Straße 30, 73230 Kirchheim unter Teck |
| E-mail : | service@leki.de |
-2.png)