LEKI LEGACY LITE ORANGE/DENIM BLUE
Lehké teleskopické hole na turistiku
Hole LEGACY LITE světoznámé značky LEKI jsou lehkou variantou z modelové řady LEGACY, která je charakteristická spolehlivostí , výbornou oporou a stabilitou i ve velmi náročném horském terénu. Robustní trojdílná hůl vyrobená z hliníku je vybavena novou anatomicky tvarovanou rukojetí EVOCON, která má zaoblenou opěrnou plochu pro pohodlné scházení z kopců. Rukojeti jsou vyrobené z příjemného korku, který je ošetřen tak, aby byla zajištěna dlouhodobá životnost a stálost. Součástí rukojetí jsou i pohodlná poutka, jejichž délka lze snadno upravit dle potřeby.
S nastavovacím systémem SPEED LOCK+ lze hůl rychle a bezpečně nastavit od délky 100 cm do 135 cm. Objímky zámků jsou z pevného plastu, není se třeba obávat, že by tyto hole měly nějakou slabinu. Tvrzené hroty jsou zárukou kvality, hole jsou také opatřeny turistickými ochrannými talířky, které lze v případě ztráty či poškození vyměnit.
Pokud hledáte zlatou střední cestu co se odolnosti, hmotnosti a ceny týče, tak LEGACY LITE jsou jasnou volbou.
Vlastnosti:
- Pevné a lehké turistické hole
- Materiál - Aluminium HTS 6.0
- Teleskopická konstrukce - možnost nastavení od 100 do 135 cm
- Odolný tvrzení karbidový hrot
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hole |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.51 kg |
| EAN: | 4028173262533 |
| Hmotnost (1/2 pár): | 255 g |
| Nastavitelná délka: | 100-135 cm |
| Délka po složení: | 68 cm |
| Materiál: | Aluminium HTS 6.0 |
| Počet segmentů: | 3 |
| Průměr segmentů: | 16|14|12 mm |
| Výrobní společnost : | LEKI Lenhart GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Karl-Arnold-Straße 30, 73230 Kirchheim unter Teck |
| E-mail : | service@leki.de |
-2.png)