LEKI SKYSOLO WHITE/BLACK/NEON ORANGE
Velmi pevné turistické hole s prodlouženou rukojetí
Odolnost, spolehlivost a stabilita za všech okolností - tak by se dali ve zkratce popsat hole LEKI SKYSOLO. Pevný a osvědčený materiál Aluminium HTS 6.5 v kombinaci se zámky s prodlouženými objímkami zajišťují neuvěřitelnou výdrž a stabilitu hole, aniž by došlo k nežádoucímu prohýbání při zatížení.
Rukojeť VERTICON z příjemné měkčí pěny neklouže ani ve zpocených či mokrých dlaních. Rukojeť je prodloužená, je tak možné si kdykoliv přizpůsobit výšku úchopu bez potřeby zastavování a nastavení délky hole. Samozřejmostí jsou lehká a prodyšná nastavitelná poutka pro jistotu úchopu.
Konstrukce holí SKYSOLO je prodloužená, takže užitná délka holí je od 110 až do 145 cm, což uvítají vyšší uživatelé nebo ti, kteří plánují hole bez omezení využívat po celý rok, tedy i v hlubokém sněhu. Nesmí chybět ani ochranné talířky, které lze vyměnit za rozšířený zimní typ, ale ani tvrzené karbidové hroty, které zaručují dlouhá léta užívání.
Hole LEKI SKYSOLO jsou ideální variantou pro vyšší postavy (vhodné do výšky 205 cm), ale také pro ty, kteří hledají spolehlivé celoroční parťáky na turistiku.
Vlastnosti:
- Velmi pevné turistické hole s prodlouženou teleskopickou konstrukcí
- Prodloužené pěnové madlo pro možnost přizpůsobení výšky úchopu
- Rozšířené trubky jednotlivých segmentů pro maximální odolnost a pevnost
- Možnost nastavení užitné délky od 100 do 145 cm
- Lehká a prodyšná nastavitelná poutka
- Možnost rychlého nastavení výšky pomocí pevných zámků s vyšší objímkou
- Ochranné letní i zimní talířky jsou součástí balení
- Tvrzené karbidové hroty
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hole |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.508 kg |
| EAN: | 4028173392643 |
| Hmotnost (1/2 pár): | 254 g |
| Nastavitelná délka: | 100-145 cm |
| Délka po složení: | 72 cm |
| Materiál: | Aluminium HTS 6.5 |
| Počet segmentů: | 3 |
| Průměr segmentů: | 18|16|14 mm |
| Výrobní společnost : | LEKI Lenhart GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Karl-Arnold-Straße 30, 73230 Kirchheim unter Teck |
| E-mail : | service@leki.de |
-2.png)