LEKI SKYTERA LITE BLACK/WHITE
Lehké teleskopické hole vhodné na turistiku i běh
Spolehlivý univerzál, který s vámi udrží turistické i běžecké tempo. Odlehčená konstrukce v kombinaci s pevným materiálem Aluminium HTS 6.5 a spolehlivými zámky SPEED LOCK+ s prodlouženými objímkami zaručují stabilitu, spolehlivost a dlouhou životnost.
Pohodlné rukojeti VERTICON z pěnového materiálu zajišťují pevný úchop i ve zpocených dlaních. Madlo rukojetí je prodlouženo pro možnost přizpůsobení výšky úchopu dle aktuálního terénu, aniž by byla potřeba zastavovat. Samozřejmostí jsou nastavitelná lehká poutka.
Součástí jsou jak letní, tak rozšířené zimní talířky, což napovídá, že jsou tyto hole vhodné na celoroční využití. Samozřejmostí jsou i tvrzené karbidové hroty s úctyhodnou životností.
Hole LEKI SKYTERA LITE jsou vhodné jak pro turisty i trailové běžce. Nabízejí nízkou hmotnost, vysokou odolnost a skvělou stabilitu.
Vlastnosti:
- Lehké teleskopické hole vhodné na turistiku i běh
- Pevný materiál Aluminium HTS 6.5
- Odolné zámky SPEEDLOCK+ s rozšířenými objímkami
- Prodloužená pěnová rukojeť VERTICON
- Nastavitelná textilní poutka
- Tvrzené karbidové hroty
- Součástí jsou letní i zimní ochranné talířky
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hole |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.434 kg |
| EAN: | 4028173394401 |
| Hmotnost (1/2 pár): | 217 g |
| Nastavitelná délka: | 100-135 cm |
| Délka po složení: | 67 cm |
| Materiál: | Aluminium HTS 6.5 |
| Počet segmentů: | 3 |
| Průměr segmentů: | 16|14|12 mm |
| Výrobní společnost : | LEKI Lenhart GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Karl-Arnold-Straße 30, 73230 Kirchheim unter Teck |
| E-mail : | service@leki.de |
-2.png)