LEKI KHUMBU LITE BLACK PALE/CLAY/ANTHRACITE
Odlehčená verze teleskopických holí na turistiku
Klasika, která nerezavý - a to doslova! Model LEKI KHUMBU LITE je již léty prověřeným modelem z řady, která je stavebním kamenem trekkingové řady holí. Toto provedení je navíc odlehčené pro ještě větší komfort i při celodenním užívání. Pevný materiál Aluminium HTS 6.5 v kombinaci se zámky SPEEDLOCK+ s prodlouženými objímkami z pevného plastu poskytují neuvěřitelnou pevnost a stabilitu a při vysokém zatížení.
Pohodlná rukojeť AERGON CORTEC plně respektuje ergonomii úchopu, horní část je navíc prodloužena a pogumována, což se hodí zejména při dlouhém a náročném sestupu. Samozřejmostí jsou lehká nastavitelná poutka pro jistotu úchopu. Součástí jsou ochranné talířky a hroty s tvrzeným karbidem zaručující dlouhou životnost.
Model KHUMBU LITE ocení všichni turisté, kteří hledají spolehlivé parťáky do hor.
Vlastnosti:
- Odlehčené, pevné, teleskopické hole na turistiku
- Ergonomicky tvarované rukojeti s nastavitelnými poutky
- Zámky SPEEDLOCK+ zajišťují snadnou manipulaci a vysokou odolnost
- Karbidové hroty s dlouhou životností
- Letní ochranné talířky jsou součástí
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hole |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.49 kg |
| EAN: | 4028173394999 |
| Hmotnost (1/2 pár): | 245 g |
| Nastavitelná délka: | 100-135 cm |
| Délka po složení: | 68 cm |
| Materiál: | Aluminium HTS 6.5 |
| Počet segmentů: | 3 |
| Průměr segmentů: | 16|14|12 mm |
| Výrobní společnost : | LEKI Lenhart GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Karl-Arnold-Straße 30, 73230 Kirchheim unter Teck |
| E-mail : | service@leki.de |
-2.png)