LEKI CROSS TRAIL TA DARK ANTHRACITE/LIGHT BLUE
Lehké teleskopické hole na běh a turistiku
Hole LEKI CROSS TRAIL TA jsou skvělou volbou v případě, kdy je pro vás běh stejně důležitý jako turistika - tento model je dokonale připraven na obojí. Bere si totiž stěžejní vlastnosti konstrukce z běžecký i turistických holí. Materiál tvoří pevný a spolehlivý Aluminium HTS 6.5, který se skvěle osvědčil u turistických holí, i těch z nejvyšší řady LEKI. Rukojeť je naopak převzata z běžecké řady - CROSS SHARK, která kombinuje běžeckou rukojeť a poutko v podobě rukavičky, kterou lze kdykoliv jednoduše a rychle odepnout i připnout pomocí SHARK LOOP systému. Tento systém uchycení hole k ruce je již léty prověřený a právoplatně si získal oblibu i u těch nejlepších běžců na světě.
Teleskopická konstrukce umožňuje nastavení délky dle potřeby, zároveň zajišťuje excelentní tuhost a stabilitu i při velkém zatížení. Zámky SPEED LOCK+ s rozšířenými objímkami zvyšují celkovou pevnost a životnost hole. Hroty jsou jako u drtivé většiny holí LEKI z tvrzeného karbidu, který zaručuje dlouhou životnost. Součástí balení jsou letní ochranné talířky.
Vlastnosti:
- Teleskopické hole vhodné na běh i turistiku
- Rukojeť CROSS SHARK s odepínací rukavičkou
- Rukojeť je pokryta příjemným korkem, včetně prodloužení v dolní části
- Zámky SPEED LOCK+ s rozšířenými objímkami pro vyšší odolnost a stabilitu
- Materiál trubek je Aluminium HTS 6.5
- Hroty z tvrzeného karbidu
- Letní ochranné talířky jsou součástí
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hole |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.472 kg |
| EAN: | 4028173256426 |
| Hmotnost (1/2 pár): | 236 g |
| Nastavitelná délka: | 100-135 cm |
| Délka po složení: | 68 cm |
| Materiál: | Aluminium HTS 6.5 |
| Počet segmentů: | 3 |
| Průměr segmentů: | 16|14|12 mm |
| Výrobní společnost : | LEKI Lenhart GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Karl-Arnold-Straße 30, 73230 Kirchheim unter Teck |
| E-mail : | service@leki.de |
-2.png)